O tym jak powstał DILMED

DILMED to efekt moich wieloletnich doświadczeń w branży medycznej.

Swoją przygodę z ochroną zdrowia rozpocząłem na Akademii Medycznej w Poznaniu. Przy okazji dni otwartych kierunku lekarskiego (kiedyś chciałem zostać lekarzem….), otrzymałem ulotkę i zaproszenie na dni otwarte Wydziału Nauk o Zdrowiu. Kilka miesięcy później zostałem studentem zdrowia publicznego, specjalność zarządzanie w opiece zdrowotnej.

Jeszcze w trakcie studiów, rozpocząłem współpracę z TU INTER Polska, niszowym ubezpieczycielem działającym w branży medycznej. Odpowiadałem za sprzedaż i promocję prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych, codziennie spotykałem się z potencjalnymi klientami, głównie osobami indywidualnymi, które były zainteresowane zapewnieniem sobie dodatkowej opieki medycznej. Setki spotkań, jakie odbyłem z Pacjentami na temat służby zdrowia, pozwoliły mi poznać ich oczekiwania i motywacje, dla których decydują się na prywatną opiekę medyczną.

Zdobytą wiedzę wykorzystywałem następnie, pracując lub doradzając prywatnym przychodniom w Małopolsce i na Dolnym Śląsku. Kilka projektów, które prowadziłem lub prowadzę wraz ze współpracownikami w chwili obecnej opisałem w zakładce  realizacje.

Wiele lat doświadczeń, nowe projekty, często nie związane bezpośrednio z pozyskiwaniem Pacjentów, a optymalizacją kosztów, wykorzystania zasobów czy prowadzenie projektów rekrutacyjnych zarówno pracowników niemedycznych jak i medycznych (lekarzy, pielęgniarek, ratowników), pozwoliły mi patrzeć na każdy biznes medyczny z jak najszerszej perspektywy. Tak samo jak w leczeniu Pacjentów, holistyczne podejście do problemu, z jakim zwracają się do nas Klienci, pozwala na uzyskanie szybkich efektów, adekwatnych do skali problemu.

Jeśli informacje zawarte na stronie DILMED, nie przekonały Państwa w pełni, aby skorzystać z naszej oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Kontakt telefoniczny czy spotkanie w sprawie nawiązania współpracy nic nie kosztuje, może jedynie otworzyć Państwu możliwości pozyskania Pacjentów, optymalizacji kosztów lub rozwoju działalności.

 

Wojciech Szynkarowski