Oferta dla firm

Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów medycznych, umożliwia nam sprawne i kompleksowe poruszanie się w tematach związanych z opieką medyczną dla firm, zarówno w zakresie medycyny pracy jak i pakietów medycznych.

Wykorzystujemy nasze doświadczenie i doradzamy firmom, które poszukują wsparcia w zakresie wyboru optymalnej opieki medycznej dla swoich pracowników. Nasze zadanie polega na tym, aby w ramach ustalonego budżetu pracodawcy, pomóc zorganizować mu jak najlepszą opiekę medyczną, z której zadowolona będzie jak największa ilość pracowników.

Na zlecenie pracodawców organizujemy także działania mające na celu minimalizację absencji chorobowej pracowników, organizujemy prowadzone przez doświadczonych specjalistów prelekcje i warsztaty o zdrowym stylu życia, diecie, aktywności fizycznej oraz akcje profilaktyczne na terenie zakładów pracy (np. badania analityczne, USG, spirometria, itp.)

W ramach współpracy zapewniamy:

  • audyt istniejącego poziomu opieki medycznej czy medycyny pracy,
  • weryfikację umów pod kątem zasad współpracy, spełnienia warunków formalnych, wyłączeń, limitów, itp.
  • porównanie oferty opieki medycznej różnych firm, nie tylko pod względem zakresu, ale także warunków korzystania, wyłączeń,
  • czynny udział w negocjacjach z wybranymi oferentami,
  • systematyczny lub okresowy monitoring nawiązanej współpracy.