Oferty pracy

Praca dla pielęgniarki Wrocław

Centrum Medyczne OMNI Clinic jest wielospecjalistyczną placówką medyczną z ponad 60 specjalistami. Zapewniamy kompleksową opiekę medyczną oraz diagnostykę. Dbamy o to aby nasz zespół tworzyli profesjonaliści, którzy oprócz wysokich kwalifikacji i wieloletniego doświadczenia, odznaczają się empatycznym podejściem do Pacjenta.

Do zespołu medycznego poszukujemy:

  • Pielęgniarki/ Pielęgniarza do Gabinetu Zabiegowego (umowa zlecenie, kontrakt, umowa o pracę)

Główne zadania:

  • Wykonywanie badań diagnostycznych: EKG, spirometria,
  • Zakładanie/ zdejmowanie holtera EKG/RR
  • Odczulanie Pacjentów
  • Podawanie leków na zlecenie lekarza
  • Prowadzenie dokumentacji Pacjenta w systemie
  • Dbałość o gabinety i sprzęt medyczny
  • Nadzór nad obiegiem/sterylizacją narzędzi
  • Przygotowanie gabinetów lekarskich wybranych specjalistów
  • Ścisła współpraca z lekarzami oraz pozostałym personelem placówki

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy na stanowisku
  • Znajomości obowiązujących procedur
  • Empatycznego podejścia do Pacjenta,
  • Obsługi komputera, urządzeń medycznych
  • Kierowania się dobrem Pacjenta,
  • Umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie,
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Umowę zlecenie, kontrakt lub umowę o pracę (etat lub mniejszy wymiar)

Zapraszamy do kontaktu: 604143789 lub wojciech.szynkarowski@omniclinic.pl

Skontaktuj się z nami

biuro@dilmed.pl